KIDS WEEKEND. Чарівний листопад у Forrest Club!

Весь листопад у Forrest Club - недільні чудеса разом з KIDS WEEKEND!

5 листопада - "Ультрафіолетове шоу"! У програмі: малювання ультрафіолетом, запалювання лампи без електрики, виготовлення Лизуна з "радіоактивного" слизу, ігри зі снігом, що світиться та багато іншого!

12 листопада в гості у Forrest Club приїде справжній цирк! Діти познайомляться з щурихою Ларисою, собачкою Нікою, погладять кролика й потримають в руках ящірку, удава та пітона! Хочете яскраві фото з кольоровими голубами? Чекаємо на вас о 17:00, резервуйте стіл!

19 листопада робимо незвичайні сувеніри - зліпки ручок вашої дитини! Захоплюючий процес виготовлення такого сувеніру схожий на диво в лабораторії чародія! Кожен учасник забере на пам'ять красиву кольорову статуетку - свої долоньку і пальчики, пофарбовані в улюблений колір.

26 листопада будемо дивуватися фокусам і трюкам чародія Дениса Пономарьова. Майстерність Дениса гідно цінують не тільки в Україні, а й в США та Європі. Ілюзіоніст і фокусник, Денис представить інтерактивну програму, в якій діти самі зможуть взяти участь і навіть освоїти деякі трюки.

Чекаємо на вас щонеділі у листопаді на Мінському проспекті 20а.
Замовляйте стіл: (067) 401 39 39