KIDS WEEKEND. ВЕСЕЛИЙ ГРУДЕНЬ В FORREST CLUB!

Щонеділі у грудні у Forrest Club - цікаві шоу програми для дітей KIDS WEEKEND!

3.12 - Весела лабораторія. Намалюємо незвичайну індикаторну листівку, зберемо букет з чарівних квітів, які перетворюються з білих в різнокольорові. Приготуємо святковий хімічний стіл: шашлик з кульки, полімерне спагетті і диво-еліксир.

10.12 - Антіфокусники, або разкриємо всі секрети. Всі люблять фокуси? Звичайно! Але прийшов час відкрити "завісу таємниць" деяких невигадливих фокусів! Легендарний літаючий столик - політаємо і дізнаємося секрет його польоту, разріжемо пляшку коли навпіл, піднімемо в повітря стакан з газованою водою і він зависне в повітрі... Магічний НЕ мокнучий пісок, розрізання мотузки, ілюзорні обмани, намисто, що накопичуює світло, дзеркальна тарілка і розчинний папір. А в кінці ми покатаємо всіх бажаючих на літаючій повітряній подушці!

19.12 - СВЯТИЙ МИКОЛАЙ І янголята! Разом з дітлахами ми дізнаємося історію свята і наші українські традиції. Напишемо листа Миколі і проведемо майстер-клас з розпису імбирних Миколайчиків) Пограємо в "клаптики", "Шапку Святого Миколая", "Різдвяний зоопарк", "Завірюху" і в "Сніжки"!

24.12 - Запальне шоу. Запальне в прямому сенсі цього слова... Хімічна лабораторія з найяскравішими експериментами. Палаюча пляшка, невидима вода, палаючі долоні професора, навіть гроші будуть горіти на нашому шоу! А в кінці шоу кожен зробить своїми руками Лизуна або ручну жуйку! Запалюємо і розвиваємося разом з наукою!

Чекаємо вас на дитячі шоу-програми щонеділі грудня з 17:00 на Мінському проспекті 20а.
Замовляйте стіл: (067) 401 39 39