БАНКЕТИ

Відсвяткуйте найважливіші події вашого життя в ресторані Forrest Club.

В оточенні природи, на березі озера зі смачною кухнею і привітністю нашого персоналу, Ваше свято в Forrest Club, залишить незабутні враження!

Класичний інтер’єр Forrest Club в поєднанні з квітучою зеленню створює затишний простір теплих тонів.

Урочисті заходи проводяться в просторному банкетному залі, з фортепіано, мангалом і великою винною шафою, який розрахований на 50 персон, виїзна церемонія з фуршетом вміщує до 250 гостей.

Для більш камерних заходів і ділових зустрічей оптимально підходять закриті від сторонніх очей альтанки, які вміщують від 8 до 20 персон.

За Вашим бажанням ресторан підготує музичну програму, весільний торт і квіткове оформлення від професійних флористів. Всі банкетні зали мають окремий вхід, що дозволить вам насолоджуватися святом, відчувати себе по-домашньому затишно.

Forrest Club знайомить з кращими європейськими кулінарними традиціями.

Forrest Club пропонує велике банкетне меню, багату винну і коктейльну карти, послуги шеф-сомельє, дитяче меню. Так само за індивідуальним побажанням ми можемо приготувати до святкового столу улюблене блюдо Гостя не з нашого меню.

Forrest Club - це ресторан, створений спеціально для маленьких гостей. Спільний похід в ресторан - це чудовий привід провести час з сім'єю. Дорослі можуть добре відпочити в приємній компанії, а про юних Гостей потурбуються наші уважні аніматори. Кожен день в нашому ресторані проходять різноманітні розвиваючі дитячі заходи, творчі та кулінарні майстер-класи, захоплюючі квести, футбольні матчі та риболовля.