Про кухню ресторанна Forrest club

Творці Forrest Club вирішили не обмежувати себе рамками географічних меж, об’єднавши у меню ресторану найсмачніші страви з усього світу. Тут ви зустрінете українську та грузинську кухню, італійську та французьку, американську та угорську. Закуски з запашного сала сусідять з італійськими брускетами, наваристий український борщ - з грузинським супом харчо, а грузинські хачапурі - з фірмовими бургерами. В меню знайшлося місце і для традиційних італійських паст, і для шашликів, і для стейків, і для паштетів. Тутешні кухарі віддають перевагу місцевим продуктам, а у випадку із імпортними продуктами мова йде лише про надійних поставщиків, один з яких – ідеолог ресторану, Тоні Растеллі. Головна «фішка» Forrest Club – м'ясо та риба, приготовані на мангалі. Тут ви можете спостерігати, як готується ваше замовлення, насолоджуючись ароматом м’яса, що підрум’янюється. У розпорядженні закладу – три мангали, один з яких розташований на літній терасі, другий – у залі, а третій, хоспер – на кухні ресторану.

Головні напої Forrest Club – пиво, вино та горілка. Що стосується пивної теми, то в меню разом із класичними позиціями представлені три домашні сорти: світле, темне та пшеничне. Це пиво за спеціальним замовленням варять на домашній пивоварні, і воно завжди відрізняється свіжістю та яскравим смаком, який приваблює справжніх цінителів цього напою. Крім відомих горілчаних брендів гостям ресторану пропонують домашні настоянки, які можна також замовити у складі дегустаційного сету. У винній карті переважають домашні вина – італійські та грузинські. Щоб обрати домашнє вино, засновник закладу здійснив велику подорож Італією, поки не віддав перевагу одному з найкращих поставщиків. Домашнє вино, яке в Україні можна скуштувати лише у Forrest Club, не розливають по пляшках – його доставляють з Італії просто в бочках, що дозволяє зберегти його первісний смак та аромат.

На чолі філософії Forrest Club – безтурботний відпочинок на природі. Тут комфортно і закоханим парочкам, і галасливим компаніям друзів. У цьому модному заміському ресторані ви знайдете великий вибір задоволень та розваг: пивні вечірки, тематичні дегустації, кулінарні класи, виступи музикантів… Forrest Club – це особливий світ, який не хочеться залишати: тут є усе, щоб із користю та задоволенням провести день у компанії друзів.