Про ресторан Forrest club

Назва “Forrest Club” має багато значень, і кожен знайде у ній щось своє. Слово “forest”, яке читається у назві, вказує на густий ліс, на краю якого розташований ресторан. “For rest” – значить «для відпочинку»: кожен зможе відшукати тут задоволення та розваги на свій смак. “4 rest” – це чотири ресторани в одному: простора головна зала, засклена тераса, літня тераса та окремі будиночки, що призначені для невеликих компаній.

Четвірка, яка зашифрована у назві ресторану, не випадкова. Forrest Club – це чотири сезони, кожен з яких дарує гостям власні радощі. Forrest Club – це чотири сторони світу, адже у меню закладу поєднані найапетитніші страви з усього світу. І нарешті, Forrest Club – це чотири стихії… Стихія вогню – це м'ясо, яке підрум’янюється на грилі. Стихія води – тутешній ставок, що наповнений рибою. А стихія повітря – це свіже повітря, яке ви вдихаєте тут на повні груди….

Forrest Club – це заміський заклад, який розташований майже у місті: від площі Шевченка, що на околиці столиці, ви дістанетесь сюди за хвилину. На тлі більшості заміських ресторанів, які нагадують просто великі хати, Forrest Club відрізняється сучасним стильним інтер’єром. Оскільки заклад здатен вмістити до двох з половиною сотень гостей, місця тут вистачить усім, але у вихідні варто завчасно потурбуватися про резерв столу. А де саме розташуватися – у головній залі, на терасі чи в одній з затишних альтанок – вирішувати, звісно, вам. Це місце ніби створено для проведення бенкетів – Forrest Club здатен вмістити будь-яку велику компанію. Місця гарантовано вистачить, а спеціальне бенкетне меню задовольнить гастрономічні примхи усіх гостей.

Неспішне життя закладу плине навколо ставку, який встигли обжити китайські карасі Койя. Дзвенить вода невеличкого штучного водоспаду, плескається риба, копирсаються із вудочками дітлахи… Справжнє щастя виглядає саме так – знає кожен, хто зробив вибір між міською метушнею та гармонією природи на користь останньої. Щоб насправді відчути спокій цього місця, заховавшись від сторонніх очей, віддайте перевагу одній з альтанок, які розташовані навколо ставка. Розкривши великі вікна альтанки, ви зможете, насолоджуючись апетитними ароматами м’яса на грилі, не турбуватися ні про що. Офіціант з’явиться на порозі альтанки, коли ви його покличете, але не буде заважати постійною присутністю. Адже більшість гостей приїздить до Forrest Club у пошуках усамітнення, а для бурхливого спілкування створені літня тераса та головна зала. У вечері над ставком спалахують різнокольорові гірлянди, а на великому екрані, що розташований біля води, з’являється калейдоскоп кадрів з відомих кінострічок, присвячених темі застілля. Ненав’язливий, наповнений ностальгічними нотками музичний фон пробуджує спогади і створює особливий ліричний настрій.  

Окрему увагу творці Forrest Club приділили сім’ям із дітьми. Кімната, яка призначена для маленьких гостей, являє собою професійну кухню, на якій майбутні кухарі можуть приготувати страви для себе та своїх батьків – звісно, під наглядом дорослих. Дбайливі няні разом із досвідченими кухарями навчають тут дітей кулінарній майстерності, перетворюючи учбовий процес у захоплюючу гру. На великій території ресторану розташований великий дитячий майданчик, поряд з яким – справжній скаутський табір, з імпровізованим кемпінгом, смугою перешкод та іншими активностями. А у ставку, який знаходиться посеред ресторанного комплексу, діти у супроводі аніматора можуть ловити рибу, щоб потім приготувати її. Поки ваші діти розважаються неподалік, ви можете приділити увагу тутешнім радощам, головна з яких – звісно, їжа.